Ayşin ERTÜZÜN ÖZ

Profesyonel Koç &
Oyun Terapisti

Meslek hayatımın 10 yılını tipik bir beyaz yakalı olarak geçirdikten sonra, eğitmenlik ve çocuklarla çalışma hayalimi gerçekleştirmek için yola çıktım.

İlk olarak Çocuk Gelişimi lisansımı tamamlarken, bir yandan da profesyonel koçluk, NLP ve oyun terapistliği eğitimleri aldım. Koçluk eğitimini aldığım kurumda 3 yıl çocuk oyun terapistliği ve ebeveyn koçluğu yaptım. 2021 Şubat ayında Doz Koçluk ve Gelişim Merkezi’ni kurdum.

Her çocuğun eşsiz olduğu ve sınırsız potansiyelle doğduğuna inanıyorum. Çocukları kendi dünyalarında tanımaya meraklı bir oyun ablası ve ailelere çocuk yetiştirme serüvenlerinde destek sağlayan bir yol arkadaşı olarak kendimi konumluyorum. 

Bu işteki amacım, aileleri tarafından doğru anlaşılan, kendi kendine yetebilen, öz saygısı yüksek ve mutlu bireylerden oluşan bir toplum oluşmasında pay sahibi olmak.

Vazgeçmediğim değerlerim; şeffaflık, güven, ulaşılabilirlik,  saygı ve sevgi. Ayrıca, hem anne hem eğitmen olarak, kendim içselleştirip hayatımda uygulamadığım hiçbir kavram, yöntem ve öğretiyi satmamayı ilke edinmiş birisiyim.

Murat ÖZ

Profesyonel Koç & YÖNETİM DANIŞMANI

İsmim Murat Öz. Kısaca Möz. Belki de benimle ilgili bilmeniz gereken tek şey bu, çünkü değişmeyen tek şey bu.

Tabii ki ünvanlarım var: baba olmak, Bursalı olmak, 79’lu olmak, mühendis olmak gibi…

Tabii ki sahip olduklarım var: 20 yıla yakın otomotiv, en az yarısı kadar da yöneticilik tecrübesi, AC onaylı koçluk sertifikası gibi…

Tabii ki bildiklerim var: piyano çalmak, bilgisayar programı yazmak, astroloji, Human Design, davranış bilimleri gibi…

Bunların hepsi Murat’a dair şeyler, ama Murat bunlar değil. Kimdir peki Murat Öz?

Hem analitik hem yaratıcı, hem rasyonel hem idealist; merak ve keşif duygusu ile motive olan bir adam. Bir şeyi herkesten iyi yaparım demem, ama her şeyi öğrenebilirim derim. Vazgeçmediğim değerlerim işbirliği, güven, titizlik ve özgünlük. Özel yeteneğim netlik: Detaylı, karmaşık ve bulanık olanı anlaşılır ve sistemli kılmak.

Hayatının anlam ve doyumunu; hayatına dokunduğu insanlara değer katmak, yeni bakış açıları geliştirmelerini ve yaşamı anlamalarını sağlamakta ve her bireyi kendi eşsizliğini yaşamaya teşvik etmekte bulur.

Senem USANMAZ

Profesyonel Koç &
NLP Uzmanı

“Uyandığınızda, düşüncelerinizde kaybolmak yerine kendinizi düşüncelerin ötesindeki farkındalık olarak tanırsınız.” sözü, 2012 yılında kendime kattığım koçluk serüveninin özeti gibi…

Kişisel gelişim merakım ve eğitime olan düşkünlüğüm sonucunda bugün, AC onaylı Koçluk, NLP uzmanlığı, Hipnoz ve EFT uygulayıcı sertifikalarına sahibim.

Bu sertifikalarımı, lisans programlarım ve bir çok profesyonel eğitimle harmanlayarak, yaklaşık 10 senedir koçluk seanslarım ile sizlerleyim.

1981’de Bursa’da doğdum. Hala eğitim meraklısıyım. Uzun yolculuklar yapmayı, farklı kültürler tanımayı ve kendimce resim çizerek keyifle anda kalmayı seven bir kadınım.

Yaratıcı yönünüzü birlikte parlatabilir, özgürlük alanlarınızın farkına birlikte varabilir, kişisel serüveninize yaşamın akışıyla birlikte yön verebiliriz. Yollarımız kendi DOZ’unuzda birleşsin…